Logo

Nowe mieszkanie, 69,54 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 3B-0-1

652 155 zł

9 378 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 051 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM29,05 m²SYPIALNIA13,07 m²SYPIALNIA10,11 m²ŁAZIENKA4,75 m²WC2,01 m²KORYTARZ10,46 m²TARAS3,00 m²OGRÓDEK46,58 m²OGRÓDEK34,23 m²
Wymiary mieszkania 69.54 m², 3B-0-1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.54 m², 3B-0-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,54 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,00 m²), ogródek (46,58 m²), ogródek (34,23 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę