Logo

Nowe mieszkanie, 49,16 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1C-3-5

496 554 zł

10 101 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 323 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM25,20 m²SYPIALNIA11,04 m²ŁAZIENKA4,93 m²KORYTARZ7,96 m²BALKON4,07 m²
Wymiary mieszkania 49.16 m², 1C-3-5
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.16 m², 1C-3-5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,16 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,07 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę