Logo

Nowe mieszkanie, 62,86 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1B-1-3

601 875 zł

9 575 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 816 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM22,68 m²SYPIALNIA14,04 m²SYPIALNIA11,81 m²ŁAZIENKA4,87 m²KORYTARZ9,74 m²BALKON8,49 m²BALKON4,44 m²
Wymiary mieszkania 62.86 m², 1B-1-3
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.86 m², 1B-1-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,86 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,49 m²), balkon (4,44 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę