Logo

Nowe mieszkanie, 66,21 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2C-3-1

636 086 zł

9 607 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 976 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM27,77 m²SYPIALNIA14,16 m²SYPIALNIA11,79 m²ŁAZIENKA4,84 m²KORYTARZ7,72 m²BALKON5,78 m²
Wymiary mieszkania 66.21 m², 2C-3-1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 66.21 m², 2C-3-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,21 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,78 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę