Logo

Nowe mieszkanie, 45,55 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3C-3-2

536 019 zł

11 768 zł /m²

Rata 2 508 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM23,34 m²SYPIALNIA13,65 m²ŁAZIENKA4,48 m²KORYTARZ4,09 m²BALKON4,35 m²
Wymiary mieszkania 45.55 m², 3C-3-2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.55 m², 3C-3-2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,55 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,35 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę