Logo

Nowe mieszkanie, 51,89 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2D-3-2

525 083 zł

10 119 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 457 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON19,13 m²KUCHNIA8,22 m²SYPIALNIA12,37 m²ŁAZIENKA4,56 m²KORYTARZ7,68 m²BALKON5,76 m²
Wymiary mieszkania 51.89 m², 2D-3-2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 51.89 m², 2D-3-2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,89 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,76 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę