Logo

Nowe mieszkanie, 47,80 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3G-3-2

492 626 zł

10 306 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 305 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM20,87 m²SYPIALNIA13,15 m²ŁAZIENKA6,99 m²KORYTARZ6,85 m²BALKON4,35 m²
Wymiary mieszkania 47.8 m², 3G-3-2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 47.8 m², 3G-3-2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,80 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,35 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę