Logo

Nowe mieszkanie, 64,40 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2B-0-1

616 910 zł

9 579 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 886 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

3 pokoje, mieszkanie 64,40 m², parter, oferta nr 2B-0-1, Naramowice Odnova, Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa
1 / 6
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 64.4 m², 2B-0-1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,40 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,15 m²), ogródek (70,18 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę