Logo

Nowe mieszkanie, 50,51 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D2/0/2

583 391 zł

11 550 zł /m²

Rata 2 730 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Lissa

Wrocław, Leśnica, ul. Eluarda 61-73

SALON Z ANEKSEM29,26 m²SYPIALNIA11,76 m²ŁAZIENKA4,72 m²KORYTARZ4,77 m²TARAS2,35 m²OGRÓDEK28,93 m²
Wymiary mieszkania 50.51 m², D2/0/2
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 0
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 1
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 2
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 50.51 m², D2/0/2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,51 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (2,35 m²), ogródek (28,93 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę