Logo

Nowe mieszkanie, 80,05 m², 4 pokoje, parter, oferta nr A2/0/3

884 553 zł

11 050 zł /m²

Rata 4 139 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Lissa

Wrocław, Leśnica, ul. Eluarda 61-73

SALON Z ANEKSEM33,43 m²SYPIALNIA11,85 m²SYPIALNIA9,42 m²SYPIALNIA9,33 m²ŁAZIENKA4,38 m²WC1,82 m²KORYTARZ9,82 m²TARAS2,38 m²OGRÓDEK216,22 m²
Wymiary mieszkania 80.05 m², A2/0/3
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 0
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 1
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 2
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 80.05 m², A2/0/3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,05 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (2,38 m²), ogródek (216,22 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę