Logo

Nowe mieszkanie, 80,94 m², 4 pokoje, parter, oferta nr B3/0/3

898 434 zł

11 100 zł /m²

Rata 4 204 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Lissa

Wrocław, Leśnica, ul. Eluarda 61-73

SALON Z ANEKSEM33,16 m²SYPIALNIA11,85 m²SYPIALNIA9,42 m²SYPIALNIA9,33 m²ŁAZIENKA4,38 m²ŁAZIENKA2,98 m²KORYTARZ9,82 m²TARAS2,47 m²OGRÓDEK204,93 m²
Wymiary mieszkania 80.94 m², B3/0/3
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 0
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 1
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 2
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 80.94 m², B3/0/3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,94 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (2,47 m²), ogródek (204,93 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę