Logo

Nowe mieszkanie, 72,46 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr D2/2/8

778 945 zł

10 750 zł /m²

Rata 3 644 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Lissa

Wrocław, Leśnica, ul. Eluarda 61-73

SALON Z ANEKSEM26,95 m²SYPIALNIA11,88 m²ŁAZIENKA4,69 m²KORYTARZ4,74 m²BALKON8,45 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 72.46 m², D2/2/8
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 0
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 1
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 2
Osiedle Lissa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 72.46 m², D2/2/8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

72,46 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,45 m²), taras (4,12 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę