Logo

Nowe mieszkanie, 32,36 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/128

446 568 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 089 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Architektów

Wrocław, Al. Architektów 22-30

2 pokoje, mieszkanie 32,36 m², piętro 1, oferta nr A/128, Architektów, Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2
Architektów - zdjęcie nr 0
Architektów - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 32.36 m², A/128
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,36 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę