Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wrocław Osobowice-Rędzin

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 61 530,00 m², Wrocław, Osobowice-Rędzin, Rędzin, Wędkarzy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 61 530,00 m², Wędkarzy, Osobowice-Rędzin

    Atrakcyjne działki z potencjałem, zaledwie 6 km od Mostu Milenijnego.Działki o powierzchni 61.530 mkw. z jeziorem o powierzchni ok 4800 mkw.Teren płaski, wyrównany, po zakończonej rekultywacji.12 września 2024 rada miasta podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zago...

    więcej »

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

    5 000 000 zł

    Wrocław, Osobowice-Rędzin, Rędzin, Wędkarzy

    61 530,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Osobowicach-Rędzinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Osobowicach-Rędzinie: 81 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 61530 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 61530 m²

Wskaźniki rynku działek na Osobowicach-Rędzinie

  • Ceny działek na sprzedaż na Osobowicach-Rędzinie są o 21,45% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku wtórnym

  • Rędzin - średnia cena działki - 5 000 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty działek na Osobowicach-Rędzinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni