Nowe mieszkanie, 56,99 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A/143
757 967 zł
13 300 zł /m²
Rata 3 546 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Architektów
Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
56,99 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,50 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę