Logo

Nowe mieszkanie, 53,04 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B1/42

721 344 zł

13 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 375 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Architektów

Wrocław, Al. Architektów 22-30

3 pokoje, mieszkanie 53,04 m², piętro 2, oferta nr B1/42, Architektów, Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2
Architektów - zdjęcie nr 0
Architektów - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 53.04 m², B1/42
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,04 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę