Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław Ołbin

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 72,75 m², Wrocław, Ołbin, Henryka Sienkiewicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 72,75 m², Henryka Sienkiewicza, Ołbin

    Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 72,75 m² znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Sienkiewicza Résidence przy ul. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu.Inwestycja została zaprojektowana w dwóch uzupełniających się stylach Classic i Modern, co nadaje jej unikalny charakter i wyróżnia ją na tle ok...

    więcej »

    Homest Polska

    720 225 zł

    Wrocław, Ołbin, Henryka Sienkiewicza

    72,75 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż na Ołbinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż na Ołbinie: 9 900 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 73 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 73 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych na Ołbinie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 2,90%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż na Ołbinie są o 86,09% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych na Ołbinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni