Logo

Nowe mieszkanie, 54,34 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr B1/75

755 326 zł

13 900 zł /m²

Rata 3 534 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Architektów

Wrocław, Al. Architektów 22-30

3 pokoje, mieszkanie 54,34 m², piętro 5, oferta nr B1/75, Architektów, Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2
Architektów - zdjęcie nr 0
Architektów - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 54.34 m², B1/75
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,34 m²

Piętro:

5 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę