+5
Nowe mieszkanie, 69,68 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B1/107
905 840 zł
13 000 zł /m²
Rata 4 238 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Architektów
Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
69,68 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę