Logo

Nowe mieszkanie, 78,04 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/132

928 676 zł

11 900 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 345 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Architektów

Wrocław, Al. Architektów 22-30

4 pokoje, mieszkanie 78,04 m², piętro 1, oferta nr A/132, Architektów, Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2
Architektów - zdjęcie nr 0
Architektów - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 78.04 m², A/132
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,04 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę