+6
Nowe mieszkanie, 80,02 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B1/7
952 238 zł
11 900 zł /m²
Rata 4 455 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Architektów
Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
80,02 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę