+3
Nowe mieszkanie, 65,22 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B1/33
841 338 zł
12 900 zł /m²
Rata 3 936 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Architektów
Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
65,22 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę