Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 728,00 m², Wrocław, Stare Miasto, Browarna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 728,00 m², Browarna, Stare Miasto

    Działka zabudowana domem wolnostojącym. Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji deweloperskiej, co czyni ją interesującą propozycją zarówno do zamieszkania, jak i pod kątem inwestycyjnym. Opiekun oferty: Sebastian Święcicki tel. 602...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    4 080 000 zł

    Wrocław, Stare Miasto, Browarna

    728,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Starym Mieście - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Starym Mieście: 5 604 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 728 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 728 m²

Wskaźniki rynku działek na Starym Mieście

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 312,93%
  • Ceny działek na sprzedaż na Starym Mieście są o 21,45% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek na Starym Mieście

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni