Nowe mieszkanie, 36,67 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/135
506 046 zł
13 800 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 368 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Architektów
Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
36,67 m²
Piętro:
1 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,50 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę