Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Pawłowice

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dwupoziomowy apartament WYSOKIE SUFITY
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 80,00 m² z aneksem kuchennym, Ruciana 1, Pawłowice

    [b]APARTAMENT DWUPOZIOMOWY 80 m² [/b] [list] Apartament składa się 4/5 pokoi w tym:[*]osobnej kuchni (może być opcja salonu z aneksem kuchennym) [*]Salonu z jadalnią [*]2 sypialni [*]2 łazienek [*]antresoli [*]prywatnej loggi o pow. 10m² [*]ogrodu o pow. ok 73m² [*]miejsca postojowego na 2 auta Apar...

    więcej »

    Nieruchomości m2

    798 340 zł

    Wrocław, Pawłowice, Ruciana 1

    4 pok.

    80,00 m²

  • Mieszkanie bezczynszowe z ogrodem 100m2
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 73,54 m² z ogródkiem, Ruciana, Pawłowice

    [b][b]Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania we Wrocławiu - Pawłowice. W idealnej do życia i wypoczynku lokalizacji, blisko przystanku autobusowego i pałacu z parkiem doskonale ulokujesz swoje pieniądze w nieruchomość. Otoczenie -zabudowa jednorodzinna, daje wyjątkową przestrzeń d...

    więcej »

    Nieruchomości m2

    761 507 zł

    Wrocław, Pawłowice, Ruciana

    4 pok.

    73,54 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder
    Reklama
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Pawłowicach >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 167 zł/m²

    2.55%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż na Pawłowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż na Pawłowicach: 10 167 zł/m², w tym:
    • 4-pokojowe: 10 167 zł/m²
    • z ogródkiem: 10 355 zł/m²
    • z tarasem: 9 979 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 74 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 80 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z ogródkiem - 50,0%

Wskaźniki rynku mieszkań na Pawłowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny mieszkań na sprzedaż na Pawłowicach są o 59,12% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Pawłowicach wynosi 779 924 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 649 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż na Pawłowicach

Na Pawłowicach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Pawłowicach oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 74 do 80 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 4 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania z ogródkiem (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)

Wrocław Pawłowice - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny na Pawłowicach?

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego na Pawłowicach wynosi obecnie 779 924 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Pawłowicach?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż na Pawłowicach kosztuje obecnie 798 340 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Pawłowicach kosztuje obecnie 761 507 zł