Logo

Nowe mieszkanie, 56,88 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A/154

779 256 zł

13 700 zł /m²

Rata 3 646 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Architektów

Wrocław, Al. Architektów 22-30

3 pokoje, mieszkanie 56,88 m², piętro 3, oferta nr A/154, Architektów, Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2
Architektów - zdjęcie nr 0
Architektów - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 56.88 m², A/154
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,88 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę