Logo

Nowe mieszkanie, 37,45 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A/147

520 555 zł

13 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 436 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Architektów

Wrocław, Al. Architektów 22-30

2 pokoje, mieszkanie 37,45 m², piętro 2, oferta nr A/147, Architektów, Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2
Architektów - zdjęcie nr 0
Architektów - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 37.45 m², A/147
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,45 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,50 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę