Logo

Nowe mieszkanie, 41,11 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 53

351 491 zł

8 550 zł /m²

Rata 1 645 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Nove

Ostróda, ul. 1 Dywizji

2 pokoje, mieszkanie 41,11 m², piętro 5, oferta nr 53, Osiedle Nove, Ostróda, ul. 1 Dywizji
SALON Z ANEKSEM22,59 m²SYPIALNIA9,95 m²ŁAZIENKA4,59 m²KORYTARZ3,98 m²BALKON5,80 m²
Wymiary mieszkania 41.11 m², 53
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.11 m², 53
Osiedle Nove - zdjęcie nr 0
Osiedle Nove - zdjęcie nr 1
Osiedle Nove - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 41.11 m², 53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,11 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,80 m²)

Termin oddania:

etap IV - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę