Logo

Nowe mieszkanie, 88,18 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr B2/179

1 141 931 zł

12 950 zł /m²

Rata 5 343 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Architektów

Wrocław, Al. Architektów 22-30

4 pokoje, mieszkanie 88,18 m², piętro 3, oferta nr B2/179, Architektów, Wrocław, Al. Architektów 22-30
1 / 2
Architektów - zdjęcie nr 0
Architektów - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 88.18 m², B2/179
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

88,18 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę