Logo

Nowe mieszkanie, 67,03 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B4_1

1 065 777 zł

15 900 zł /m²

Rata 4 987 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Stogi, ul. Zawiślańska

SALON Z ANEKSEM27,03 m²SYPIALNIA14,65 m²SYPIALNIA11,70 m²ŁAZIENKA5,01 m²KORYTARZ8,64 m²OGRÓDEK154,86 m²
Wymiary mieszkania 67.03 m², B4_1
ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - zdjęcie nr 0
ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - zdjęcie nr 1
ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - zdjęcie nr 2
ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 67.03 m², B4_1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,03 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,52 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (154,86 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę