Logo

Nowe mieszkanie, 80,64 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr A1_4

1 219 164 zł

15 119 zł /m²

Rata 5 704 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Stogi, ul. Zawiślańska

SALON Z ANEKSEM24,85 m²SYPIALNIA13,80 m²SYPIALNIA12,16 m²SYPIALNIA9,70 m²ŁAZIENKA4,71 m²WC2,01 m²GARDEROBA3,52 m²KORYTARZ9,89 m²BALKON8,91 m²BALKON7,03 m²
Wymiary mieszkania 80.64 m², A1_4
ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - zdjęcie nr 0
ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - zdjęcie nr 1
ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - zdjęcie nr 2
ATAL Zawiślańska Wille Miejskie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 80.64 m², A1_4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,64 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,91 m²), balkon (7,03 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę