Logo

Nowe mieszkanie, 69,14 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.G.1.4

655 512 zł

9 481 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 067 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Zawidowska

3 pokoje, mieszkanie 69,14 m², piętro 1, oferta nr 1.G.1.4, 2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice , Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Zawidowska
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 0
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 1
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 2
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 3
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 69.14 m², 1.G.1.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,14 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,77 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę