Logo

Nowe mieszkanie, 41,15 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.D.1.3

505 336 zł

12 280 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 364 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Zawidowska

2 pokoje, mieszkanie 41,15 m², piętro 1, oferta nr 1.D.1.3, 2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice , Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Zawidowska
SALON Z ANEKSEM17,50 m²SYPIALNIA14,08 m²ŁAZIENKA4,02 m²KORYTARZ5,55 m²BALKON4,77 m²
Wymiary mieszkania 41.15 m², 1.D.1.3
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 0
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 1
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 2
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.15 m², 1.D.1.3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,15 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,77 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę