Logo

Nowe mieszkanie, 95,02 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1.B.2.1

827 112 zł

8 705 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 870 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Zawidowska

4 pokoje, mieszkanie 95,02 m², piętro 2, oferta nr 1.B.2.1, 2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice , Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Zawidowska
SALON Z ANEKSEM18,48 m²SYPIALNIA10,63 m²SYPIALNIA8,65 m²ŁAZIENKA3,21 m²KORYTARZ12,97 m²BALKON4,93 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 95.02 m², 1.B.2.1
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 0
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 1
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 2
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 95.02 m², 1.B.2.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,02 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,93 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę