Logo

Nowe mieszkanie, 92,49 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1.C.2.1

805 112 zł

8 705 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 767 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Zawidowska

4 pokoje, mieszkanie 92,49 m², piętro 2, oferta nr 1.C.2.1, 2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice , Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Zawidowska
SALON Z ANEKSEM16,93 m²SYPIALNIA10,30 m²SYPIALNIA8,65 m²ŁAZIENKA3,46 m²KORYTARZ13,20 m²BALKON4,91 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 92.49 m², 1.C.2.1
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 0
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 1
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 2
2M Apartments Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice  - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 92.49 m², 1.C.2.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

92,49 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,91 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę