Logo

Nowe mieszkanie, 54,83 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.4

622 777 zł

11 358 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 914 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Jasieny

Gdańsk, Jasień, ul. Stężycka

3 pokoje, mieszkanie 54,83 m², piętro 1, oferta nr 1.4, ATAL Jasieny, Gdańsk, Jasień, ul. Stężycka
SALON Z ANEKSEM20,56 m²SYPIALNIA10,96 m²SYPIALNIA8,62 m²ŁAZIENKA5,32 m²PRZEDSIONEK5,03 m²KORYTARZ3,78 m²BALKON5,12 m²
Wymiary mieszkania 54.83 m², 1.4
ATAL Jasieny - zdjęcie nr 0
ATAL Jasieny - zdjęcie nr 1
ATAL Jasieny - zdjęcie nr 2
ATAL Jasieny - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.83 m², 1.4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,83 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,12 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę