Logo
Filtry

Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk Matarnia - rynek pierwotny

Znaleziono 16 ofert w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • Innova, nowe mieszkania, 3cityINVEST, ul. Telewizyjna, Matarnia, Gdańsk
    info-icon
    info-icon
    Innova
    • W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - 450 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 600 m
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • W sprzedaży mieszkania dwupoziomowe
    więcej »

    3cityINVEST

    od 10 809 zł /m²

    Gdańsk, Matarnia, ul. Telewizyjna

    4 pok.

    90,97 – 94,55 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego na Matarni >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    12 162 zł/m²

    34.62%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Analiza rynku mieszkań deweloperskich na Matarni - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 16 ofert
  • Średnia cena m² nowego mieszkania na Matarni: 12 162 zł/m², w tym:
    • 4-pokojowe: 11 879 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania: 91 m²
  • Największy metraż mieszkania: 95 m²

Wskaźniki rynku pierwotnego na Matarni

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 2,20%
  • Nowe mieszkania są średnio o 2,74% tańsze niż mieszkania z rynku wtórnego
  • Ceny nowych mieszkań na Matarni są o 7,94% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie na Matarni

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na mieszkanie od dewelopera

  • Średnia cena nowego mieszkania na Matarni wynosi 1 109 438 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 5 191 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe mieszkania na Matarni

Na Matarni w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 16 nowych mieszkań w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy na Matarni oferują do sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni od 91 do 95 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • nowe mieszkania 4 pokoje (16 ofert)

Gdańsk Matarnia - najczęściej zadawane pytania

Które firmy deweloperskie budują najwięcej mieszkań na Matarni?

Obecnie najwięcej nowych mieszkań na Matarni oferuje: 3cityINVEST

Ile kosztuje mieszkanie od dewelopera dla rodziny na Matarni?

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego od dewelopera na Matarni wynosi obecnie 1 109 438 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze nowe mieszkanie na Matarni?

Najdroższe nowe mieszkanie na Matarni kosztuje 1 250 000 zł

Najtańsze nowe mieszkanie na Matarni kosztuje 995 000 zł