Logo

Nowe mieszkanie, 72,30 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr A/2/5.1

962 085 zł

13 307 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 501 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smardzewska 8

Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8

3 pokoje, mieszkanie 72,30 m², piętro 5, oferta nr A/2/5.1, Smardzewska 8, Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8
SALON Z ANEKSEM36,58 m²SYPIALNIA12,61 m²SYPIALNIA9,92 m²ŁAZIENKA5,20 m²KORYTARZ7,52 m²BALKON4,95 m²BALKON3,75 m²TARAS21,84 m²
Wymiary mieszkania 72.3 m², A/2/5.1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 72.3 m², A/2/5.1
A/4/5.3A/4/5.1A/4/5.2A/2/5.4A/2/5.2A/2/5.1A/3/5.4A/3/5.3A/3/5.2A/3/5.1A/2/5.3A/1/5.4A/1/5.3A/1/5.2A/1/5.1
Plan piętra
Smardzewska 8 - zdjęcie nr 0
Smardzewska 8 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 72.3 m², A/2/5.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,30 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,95 m²), balkon (3,75 m²), taras (21,84 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę