Logo

Nowe mieszkanie, 62,82 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/2/1.3

788 309 zł

12 549 zł /m²

Rata 3 688 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smardzewska 8

Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8

3 pokoje, mieszkanie 62,82 m², piętro 1, oferta nr A/2/1.3, Smardzewska 8, Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8
SALON Z ANEKSEM23,82 m²SYPIALNIA13,31 m²SYPIALNIA11,06 m²ŁAZIENKA4,42 m²WC2,09 m²KORYTARZ7,49 m²LOGGIA8,07 m²
Wymiary mieszkania 62.82 m², A/2/1.3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 62.82 m², A/2/1.3
A/4/1.6A/2/1.7A/2/1.6A/2/1.5A/4/1.7A/4/1.5A/4/1.4A/4/1.3A/4/1.2A/4/1.1A/3/1.4A/3/1.3A/3/1.2A/3/1.1A/2/1.4A/2/1.3A/2/1.2A/2/1.1A/1/1.5A/1/1.4A/1/1.3A/1/1.2A/1/1.1
Plan piętra
Smardzewska 8 - zdjęcie nr 0
Smardzewska 8 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 62.82 m², A/2/1.3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,82 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,07 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę