Logo

Nowe mieszkanie, 66,22 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr KR8/B/2/8

867 482 zł

13 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Przedmieście Oławskie, Krzyki, ul. Krakowska

3 pokoje, mieszkanie 66,22 m², piętro 2, oferta nr KR8/B/2/8, Apartamenty Krakowska 8, Wrocław, Przedmieście Oławskie, Krzyki, ul. Krakowska
SALON Z ANEKSEM26,54 m²SYPIALNIA12,03 m²SYPIALNIA11,49 m²ŁAZIENKA4,89 m²ŁAZIENKA3,02 m²KORYTARZ8,13 m²BALKON5,32 m²
Wymiary mieszkania 66.22 m², KR8/B/2/8
Apartamenty Krakowska 8 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Krakowska 8 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Krakowska 8 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Krakowska 8 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 66.22 m², KR8/B/2/8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,22 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,32 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę