Logo portalu TabelaOfert.pl
logo Grupa ROBYG

Grupa ROBYG

Aleja Rzeczypospolitej 1

02-972 Warszawa

Oferta
O Grupa ROBYG
Biura sprzedaży
Skontaktuj się z nami

Lista ofert

Wszystkie
Wrocław
Łódź
Warszawa
    Rytm Mokotowa, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Antoniewska / Piramowicza, Mokotów (Augustówka), Warszawa
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Rytm Mokotowa
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Strefa fitness na osiedlu
    • Blisko osiedla park - 250 m
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 100 m
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    od 13 950 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska / Piramowicza

    3 - 4 pok.

    60,14 – 88,44 m²

    Port Popowice IVa, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Białowieska, Popowice, Wrocław
    AI
    info-icon
    info-icon
    Port Popowice IVa
    • Przy osiedlu przystanek komunikacji miejskiej - 250 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 450 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    więcej »

    od 14 200 zł /m²

    Wrocław, Popowice, ul. Białowieska

    1 - 3 pok.

    27,88 – 63,12 m²

    Osiedle Kameralne - lokale usługowe, nowe lokale użytkowe, Grupa ROBYG, ul. Powstańców Śląskich / Połczyńska, Bemowo (Jelonki Południowe), Warszawa
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Kameralne - lokale usługowe

    Osiedle Kameralne – lokale usługowe to kolejny etap cenionej inwestycji realizowanej w Warszawie, w dzielnicy Bemowo, przy ulicy Powstańców Śląskich/Połczyńskiej. W ramach projektu dostępnych jest 7 lokali usługowych o powierzchniach od 30,22 m² do 346,49 m², usytuowanych na parterze budynków. Dzięk...

    więcej »

    od 19 680 zł /m²

    Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. Powstańców Śląskich / Połczyńska

    31,22 – 346,49 m²

    Lokal użytkowy 72,12 m², Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Podskarbińska, Sprzedaż
    gotowe do odbioru
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Praga Piano - lokale usługowe

    Praga Piano to gotowa inwestycja zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Podskarbińskiej. W ramach osiedla dostępny jest lokal usługowy o powierzchni 72,12 m², usytuowany na parterze jednego z budynków. Duże przeszklenia zapewniają doskonałą ekspozycję oraz możliwość atrakc...

    więcej »

    13 500 zł /m²

    Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Podskarbińska

    72,12 m²

    Rytm Mokotowa - lokale usługowe, nowe lokale użytkowe, Grupa ROBYG, ul. Antoniewska / Piramowicza, Mokotów (Augustówka), Warszawa
    gotowe do odbioru
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Rytm Mokotowa - lokale usługowe

    Lokale usługowe w inwestycji Rytm Mokotowa powstają przy skrzyżowaniu ulic Antoniewskiej i Piramowicza, w spokojnej, rozwijającej się części Mokotowa. Zlokalizowano je na parterze nowoczesnych budynków, dzięki czemu będą łatwo dostępne i dobrze widoczne. Ponadstandardowa wysokość oraz duże przeszkl...

    więcej »

    od 18 450 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska / Piramowicza

    38,17 – 198,35 m²

    Lokal użytkowy 445,30 m², Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Wiktoryn, Sprzedaż
    gotowe do odbioru
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Modern Space - lokale usługowe

    Lokal usługowy w inwestycji Modern Space to atrakcyjna propozycja dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni w dobrze skomunikowanej części Warszawy. Lokal o powierzchni 445,3 m² znajduje się na parterze budynku, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów oraz szerokie możliwości aranżacji. Przestrz...

    więcej »

    18 450 zł /m²

    Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Wiktoryn

    445,30 m²

    Sady Ursynów - lokale usługowe, nowe lokale użytkowe, Grupa ROBYG, ul. Koprowskiego / Pieskowa Skała, Ursynów (Wyczółki), Warszawa
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Sady Ursynów - lokale usługowe

    Lokale usługowe w inwestycji Sady Ursynów są zlokalizowane na parterach eleganckich, niskich budynków, harmonijnie wpisanych w zielone otoczenie Ursynowa. Dostępne powierzchnie wynoszą od 47,02 m² do 121,51 m², co pozwala dopasować przestrzeń do różnych rodzajów działalności. Ponadstandardowa wysok...

    więcej »

    22 140 zł /m²

    Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Koprowskiego / Pieskowa Skała

    47,02 – 121,51 m²

    Apartamenty Krakowska 8, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Krakowska, Przedmieście Oławskie (Krzyki), Wrocław
    AI
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Krakowska 8
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 200 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 150 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Osiedle strzeżone przez ochronę
    • Strefa fitness na osiedlu
    • Podziemna hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z ogródkami
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    od 12 500 zł /m²

    Wrocław, Przedmieście Oławskie, Krzyki, ul. Krakowska

    1 - 3 pok.

    29,13 – 69,09 m²

    Villa Viva, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Schuberta, Jagodno (Fabryczna), Wrocław
    info-icon
    info-icon
    Villa Viva
    • Przy osiedlu przystanek komunikacji miejskiej - 350 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 700 m
    • Winda w budynku
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 169,42 m²)
    więcej »

    od 11 000 zł /m²

    Wrocław, Jagodno, Fabryczna, ul. Schuberta

    2 - 4 pok.

    37,12 – 87,33 m²

    Rytm Mokotowa 1B, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Antoniewska / Piramowicza, Mokotów (Augustówka), Warszawa
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Rytm Mokotowa 1B
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (150 m)
    • Blisko osiedla park - 250 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Strefa fitness na osiedlu
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 112,08 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    od 13 857 zł /m²

    Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska / Piramowicza

    1 - 3 pok.

    32,46 – 65,15 m²

    Mieszkanie dwupokojowe 41,38 m², Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Modern City etap G
    • Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla - 400 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 650 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • W sprzedaży mieszkania z ogródkami
    więcej »

    17 100 zł /m²

    Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

    2 pok.

    41,38 m²

    Lira House, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Pomorska, Śródmieście, Łódź
    info-icon
    info-icon
    Lira House
    • W pobliżu osiedla przystanek - 50 m
    • Park w pobliżu osiedla - 450 m
    • Winda w budynku
    • Strefa fitness na osiedlu
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Miejsce przeznaczone na rowery
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 31,22 m²)
    więcej »

    od 10 355 zł /m²

    Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska

    1 - 3 pok.

    26,48 – 60,89 m²

    Mieszkanie dwupokojowe 43,55 m², Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Rayskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Metro Life Apartamenty CD
    • Przystanek komunikacji miejskiej blisko osiedla (50 m)
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 200 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Prywatne ogródki na parterze
    więcej »

    18 200 zł /m²

    Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Rayskiego

    2 pok.

    43,55 m²

    Legnicka Residence - lokale usługowe, nowe lokale użytkowe, Grupa ROBYG, ul. Legnicka 36, Szczepin, Wrocław
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Legnicka Residence - lokale usługowe

    Legnicka Residence to nowoczesny budynek położony w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od centrum Wrocławia. To doskonała oferta dla przedsiębiorców poszukujących lokalu użytkowego w sercu miasta, w miejscu o dużym potencjale biznesowym. Dzięki sąsiedztwu z jedną z głównych arterii komun...

    więcej »

    12 000 zł /m²

    Wrocław, Szczepin, ul. Legnicka 36

    193,33 – 237,18 m²

    Apartamenty Krakowska 6, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Krakowska, Przedmieście Oławskie, Wrocław
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Krakowska 6
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 200 m
    • Blisko osiedla park - 200 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Osiedle strzeżone przez ochronę
    • Na osiedlu jest dostępna strefa fitness
    • Garaż podziemny w budynku
    • Przynależne ogródki na parterze
    więcej »

    od 13 000 zł /m²

    Wrocław, Przedmieście Oławskie, ul. Krakowska

    1 - 5 pok.

    28,89 – 107,87 m²

    Port Popowice, nowe mieszkania, Grupa ROBYG, ul. Białowieska, Popowice, Wrocław
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Port Popowice
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 100 m
    • Park w pobliżu osiedla - 500 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Podziemna hala garażowa
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    od 13 872 zł /m²

    Wrocław, Popowice, ul. Białowieska

    1 - 5 pok.

    28,68 – 116,18 m²

O firmie Grupa ROBYG

Zakres działalności
deweloper
mieszkania, lokale użytkowe

Warszawa, Wrocław, Łódź

Misja firmy ROBYG
Pragniemy być naturalnym wyborem dla każdego, kto szuka mieszkania w dobrym standardzie i lokalizacji za satysfakcjonującą cenę. Chcemy tworzyć przyjazne i bezpieczne miejsca do życia. Dlatego projektujemy je w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, z myślą o środowisku naturalnym oraz potrzebach poszczególnych osób i całych społeczności. Na naszych osiedlach tworzymy funkcjonalne, bogate w roślinność przestrzenie zachęcające do zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. W budynkach stosujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania sprzyjające ekologii i oszczędzaniu. Wierzymy, że odpowiedzialne budownictwo jest elementem budowania wspólnoty, w której każdy jest ważny. Nasze inwestycje to nie tylko budynki do mieszkania — to dobre miejsce do życia w Twoim stylu.

Doświadczenie i historia
W ROBYG od 20 lat zmieniamy polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Wiele lat doświadczenia w sprzedaży mieszkań i tworzeniu przestrzeni życiowej pozwala na idealne dostosowanie budowanych osiedli do potrzeb współczesnego odbiorcy. Jako pierwszy deweloper w Polsce zaoferowaliśmy naszym klientom system inteligentnego domu w standardzie.
W okresie 2010 – 2018 byliśmy notowani na GPW. Aktywnie inwestujemy w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu.

Standard
Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski, nowoczesna architektura, eleganckie bryły budynków i funkcjonalne wnętrza. Kompleksowo projektujemy przestrzenie naszych inwestycji, dbając by osiedla były funkcjonalne, kompletne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców, a nowe mieszkania spełniały najwyższe wymagania. Na elewacjach stosujemy m.in. klinkier, stal, szkło. Części wspólne inwestycji ROBYG projektujemy indywidualnie z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Równie ważna jest dla nas ochrona zasobów naturalnych, dlatego na naszych osiedlach wdrażamy ekologiczne rozwiązania. Dzięki temu chronimy środowisko, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji mieszkań dla naszych klientów.

Biura sprzedaży

Grupa ROBYG

Warszawa Aleja Rzeczypospolitej 1

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

www.robyg.pl

Biuro Sprzedaży Wilanów

Warszawa ul. Franciszka Klimczaka 3

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Villa Viva

Wrocław ul. Białowieska 91a

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Villa Viva

Wrocław ul. Krakowska 112

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Praga Południe

Warszawa ul. Żupnicza 25

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Popowice

Wrocław ul. Białowieska 91a

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Mokotów

Warszawa ul. Antoniewska 3B

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Modern Space

Warszawa Aleja Rzeczypospolitej 1

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Krzyki

Wrocław ul. Krakowska 112

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Bemowo

Warszawa ul. Szeligowska 32

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Apartamenty Przy Metrze

Warszawa ul. Szeligowska 32

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer

Biuro Sprzedaży Apartamenty Lira House

Łódź ul. Juliana Tuwima 64

mapa ikona
Zobacz na mapie
+48
...
Pokaż numer
Zapytaj o ofertę