+8
Nowe mieszkanie, 61,17 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 28A/124
874 731 zł
14 300 zł /m²
Rata 4 093 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Leśny Marcelin
Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
61,17 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
hala garażowa
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę