Logo

Nowe mieszkanie, 64,75 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 0.M8

809 375 zł

12 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 787 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Calma 5

Wrocław, Poświętne, ul. H. Kowarzyka

SALON Z ANEKSEM25,20 m²SYPIALNIA13,86 m²SYPIALNIA9,00 m²ŁAZIENKA6,51 m²KORYTARZ10,18 m²TARAS8,00 m²OGRÓDEK67,61 m²
Wymiary mieszkania 64.75 m², 0.M8
Calma 5 - zdjęcie nr 0
Calma 5 - zdjęcie nr 1
Calma 5 - zdjęcie nr 2
Calma 5 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.75 m², 0.M8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,75 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,88 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,00 m²), ogródek (67,61 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę