Logo

Nowe mieszkanie, 38,07 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 0.M6

494 910 zł

13 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Calma 5

Wrocław, Poświętne, ul. H. Kowarzyka

SALON Z ANEKSEM20,05 m²SYPIALNIA9,54 m²ŁAZIENKA4,54 m²KORYTARZ3,94 m²TARAS4,65 m²OGRÓDEK11,25 m²
Wymiary mieszkania 38.07 m², 0.M6
Calma 5 - zdjęcie nr 0
Calma 5 - zdjęcie nr 1
Calma 5 - zdjęcie nr 2
Calma 5 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.07 m², 0.M6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,07 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,88 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,65 m²), ogródek (11,25 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę