Logo

Nowe mieszkanie, 38,53 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr VI/14

662 879 zł

17 204 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 6

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Opackiego

2 pokoje, mieszkanie 38,53 m², piętro 1, oferta nr VI/14, Neo Nova Ochota 6, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Opackiego
SALON Z ANEKSEM17,80 m²SYPIALNIA12,36 m²ŁAZIENKA4,37 m²KORYTARZ4,00 m²BALKON4,57 m²
Wymiary mieszkania 38.53 m², VI/14
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.53 m², VI/14
VI/8VI/16VI/17VI/18VI/69VI/104VI/14VI/9VI/10VI/11VI/12VI/13VI/15VI/96VI/67VI/68VI/66VI/97VI/98VI/99VI/100VI/101VI/102VI/103VI/105 18x16.5x27.018x17.6x27.018x17.6x27.3
Plan piętra
Neo Nova Ochota 6 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 6 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.53 m², VI/14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,53 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,57 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę