Logo

Nowe mieszkanie, 56,81 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr VI/127

919 643 zł

16 188 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 303 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 6

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Opackiego

3 pokoje, mieszkanie 56,81 m², piętro 4, oferta nr VI/127, Neo Nova Ochota 6, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Opackiego
SALON Z ANEKSEM17,37 m²SYPIALNIA12,28 m²SYPIALNIA10,88 m²ŁAZIENKA4,54 m²WC2,20 m²KORYTARZ9,54 m²BALKON5,27 m²BALKON4,22 m²
Wymiary mieszkania 56.81 m², VI/127
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.81 m², VI/127
VI/41VI/49VI/50VI/51VI/81VI/134VI/47VI/42VI/43VI/44VI/45VI/46VI/48VI/126VI/79VI/80VI/78VI/127VI/128VI/129VI/130VI/131VI/132VI/133VI/135 18x16.5x27.018x17.6x27.018x17.6x27.3
Plan piętra
Neo Nova Ochota 6 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 6 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.81 m², VI/127
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,81 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,27 m²), balkon (4,22 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę