Logo

Nowe mieszkanie, 56,67 m², 3 pokoje, parter, oferta nr VI/87

986 263 zł

17 404 zł /m²

Rata 4 614 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 6

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Opackiego

3 pokoje, mieszkanie 56,67 m², parter, oferta nr VI/87, Neo Nova Ochota 6, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Opackiego
SALON Z ANEKSEM17,37 m²SYPIALNIA12,28 m²SYPIALNIA10,78 m²ŁAZIENKA4,54 m²WC2,20 m²KORYTARZ9,50 m²OGRÓDEK24,64 m²OGRÓDEK19,81 m²
Wymiary mieszkania 56.67 m², VI/87
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.67 m², VI/87
VI/94VI/6VI/1VI/2VI/3VI/4VI/5VI/7VI/86VI/64VI/65VI/63VI/87VI/88VI/89VI/90VI/91VI/92VI/93VI/95 18x16.5x27.018x17.6x27.018x17.6x27.3
Plan piętra
Neo Nova Ochota 6 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 6 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.67 m², VI/87
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,67 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (24,64 m²), ogródek (19,81 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę