Logo

Nowe mieszkanie, 60,78 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr VI/29

946 962 zł

15 580 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 431 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 6

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Opackiego

3 pokoje, mieszkanie 60,78 m², piętro 2, oferta nr VI/29, Neo Nova Ochota 6, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Opackiego
SALON Z ANEKSEM23,75 m²SYPIALNIA11,33 m²SYPIALNIA10,48 m²ŁAZIENKA4,72 m²WC2,09 m²KORYTARZ8,41 m²BALKON7,98 m²BALKON3,47 m²
Wymiary mieszkania 60.78 m², VI/29
Wirtualna makieta 3D mieszkania 60.78 m², VI/29
VI/19VI/27VI/28VI/29VI/73VI/114VI/25VI/20VI/21VI/22VI/23VI/24VI/26VI/106VI/71VI/72VI/70VI/107VI/108VI/109VI/110VI/111VI/112VI/113VI/115 18x16.5x27.018x17.6x27.018x17.6x27.3
Plan piętra
Neo Nova Ochota 6 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 6 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 60.78 m², VI/29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,78 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,98 m²), balkon (3,47 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę