Logo

Nowe mieszkanie, 38,90 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B40

705 607 zł

18 139 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 301 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Novy Mateczny

Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a

2 pokoje, mieszkanie 38,90 m², piętro 2, oferta nr B40, Novy Mateczny, Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a
SALON Z ANEKSEM20,17 m²SYPIALNIA10,40 m²ŁAZIENKA4,42 m²KORYTARZ3,91 m²BALKON4,42 m²
Wymiary mieszkania 38.9 m², B40
Alternatywne aranżacje mieszkania 38.9 m², B40
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.9 m², B40
B40
Plan piętra
Novy Mateczny - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 38.9 m², B40
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,90 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,42 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę