Logo

Nowe mieszkanie, 46,60 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B36

795 555 zł

17 072 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 722 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Novy Mateczny

Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a

2 pokoje, mieszkanie 46,60 m², piętro 2, oferta nr B36, Novy Mateczny, Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a
SALON Z ANEKSEM18,36 m²SYPIALNIA15,85 m²ŁAZIENKA5,05 m²KORYTARZ7,34 m²BALKON10,10 m²
Wymiary mieszkania 46.6 m², B36
Alternatywne aranżacje mieszkania 46.6 m², B36
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.6 m², B36
B36
Plan piętra
Novy Mateczny - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 46.6 m², B36
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,60 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,10 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę